For Reservation Call : 1.888.222.5847

Home » Genel » Masör Erkek

Masör Erkek

Erkek masör arayışında olan kişilerin işinin uzmanı, gerekli hijyen sertifikalarını ve eğitimleri almış uzmanlarla çalışması oldukça önemli bir konudur. Düşünülenin aksine sertifikalı masör erkek denetimleri yapılır ve yapılan bu denetimlerde kullanılan esansiyel yağlardan genel sağlık düzeyine kadar incelemede bulunulur. Bu açıdan güvenebileceğiniz masör erkek Coşkun Kaya ile başta klasik isveç masajı, anti selülit masajı, aromaterapi masajı, dört el masajı, tantra masajı, hamile masajı, refleksoloji masajı ve spor masajı olmak üzere onlarca farklı teknikle masaj terapisi yaptırabilirsiniz.

Masör Erkek

Masaj terapilerinin vücudun genel sağlığını iyileştirmeye yaradığıyla ilgili yapılan araştırmalar yayınlandıkça masörlere olan ilgi artmaktadır. Masörlere artan ilgi cinsiyet olarak ikiye ayrıldığında ise kadın ya da erkek fark etmeksizin genellikle erkek masörlerin tercih edildiği görülmektedir. Bunun arkasında yatan neden henüz bir araştırmaya konu olmasa da erkek masörlerin fiziksel kuvvet gerektiren masajları daha etkin şekilde yaptığı düşünülmektedir.

Bu açıdan masör erkek arayışında olan kişiler için profesyonel masaj terapisti Coşkun Kaya ve evlere masaj hizmetinin bilinmesi yararlı olabilir.

İsveç Masajı Terapisi

Coşkun Kaya ile evlere masaj hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin talep edebileceği terapilerden birisi olan İsveç masajı son dönemlerin en popüler terapilerindendir.

ABD’de faaliyet gösteren Ulusal Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Merkezi tarafından yürütülen ve The New York Times’ta yayınlanan bir araştırmada 45 dakikalık İsveç masajı yaptıran gönüllülerin stres hormonu kortizol ve arginin vasopressin-a düzeylerinde ciddi düşüşler yaşadığı görülmüştür. Gönüllülerde yapılan incelemelerde genel bağışıklık sisteminde de ilerleme yaşandığı görülmüştür.

Genel bağışıklık sistemindeki iyileşme sayesinde grip ve soğuk algınlığı gibi en sık karşılaşılan sağlık problemlerinden uzak durabilen kişiler buna ek olarak genel bir rahatlama da elde etmiştir.

Erkek Masör İlanları

Refleksoloji Masajı Terapisi

Son dönemlerde hakkında en çok konuşulan masaj terapilerinden birisi olan refleksoloji masajının temeli ayakta toplanan sinir uçlarıdır. İç organlardan geçen sinirlerin çoğu ayak bölgesinde toplanır ve bu bölgeye uygulanan basınç yine iç organlara etki eder. Dolayısıyla yaptığı masajla iç organlara erişmek isteyen profesyonel bir terapist refleksoloji masajı terapisi sayesinde iç organlarda yaşanan sağlık problemlerinin üstesinden gelinmesine katkıda bulunur.

Masaj terapistinizle yapacağınız görüşme sırasında şikayetlerinizden bahseder ve terapistinin ayağınızın hangi bölgesine basınç uygulaması gerektiğiyle ilgili veri sağlarsınız.

Dile getirdiğiniz şikayetleri dinleyen terapist bunları not alır ve ayağın hangi bölgelerine basınç uygulayacağına karar verir. Verilen karar sonrasında gerekli görülmesi halinde Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan esansiyel yağlar aracılığıyla terapi uygulamasına başlanır. Uygulanan terapi sayesinde başta sinir sisteminde rahatlama olmak üzere enerji düzeyinde artış, kan dolaşımında artış, vücut genelinde gevşeme ve toksinlerin atılması gibi faydalar elde edilir.

Spor Masajı

Spor masajını hedef alan ve konuyla ilgili yapılan araştırmalar spor masajının iki idman arasındaki iyileşme süresini kısalttığını, antrenman ya da müsabaka öncesinde yapılan spor masajının da performansı arttırıp, sakatlanma riskini düşürdüğünü ortaya koymuştur.

Tüm spor kulüpleri ve profesyonel sporcular arasında popüler olan spor masajı sayesinde idmanlarda harcanan zamanın müsabakada tam performans olarak yansıması mümkün olur. Düzenli aralıklarla yapılan spor masajı sayesinde eklem hareket açıklığında artış, daha fazla esneklik, genel stres düzeyinde azalma, kas gerginliğinin azalması, sinir sisteminde rahatlama, kas spazmlarında azalma ve daha iyi uyku gibi faydalar elde edilebilir. Buna ek olarak kan dolaşımında artış faydası ile ilgili de çeşitli çalışmalar yürütülmekte, kısa süre içerisinde araştırma raporlarının yayınlanması beklenmektedir.

Evinizde, otelde ya da kendi evimde masaj hizmeti vermekteyim. Klasik Masaj ya da Tantra Masajı yaptırmak için, iletişim bölümünden irtibat kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Anti Selülit Masajı başlıklı makalemizde anti selülit masajı istanbul, anti selülit masajı nasıl yapılır ve evde selülit masajı hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Scroll Up