For Reservation Call : 1.888.222.5847

Home » Genel » İstanbul Masör

İstanbul Masör

istanbul anadolu yakası ve avrupa yakası masör

Yoğun hayat temposunda yorulan, bitkinleşen, enerjisi düşen ve ağırlaşan vücudunuz için bir iyilik yapın ve onu bizimle tanıştırın. Nerede olursanız olun sürekli hizmetinizdeyiz. En iyi masörlerimiz sizler için hazır. Okul, iş, aile hayatı gibi sürekli koşuşturmalar ve yorgunluklar zindeliğinizi götürür, canınızı sıkar. Hem fiziksel hem ruhsal rahatlığınız için buradayız. Psikolojinize ve sosyal hayatınıza iyi gelecek masaj ile yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. İstediğiniz bölgenize ya da tüm vücudunuza uygulanacak masaj sizi uzak diyarlar da sakin ve huzurlu bir yolculuğa çıktığınızı düşündürecek. Her saniyesinde mutluluğa ulaşacağınız masaj ve çeşitleri ile İstanbul masör olarak hizmetinizdeyiz.

Not: Evinizde, otelde ya da kendi evimde masaj hizmeti vermekteyim. Klasik Masaj ya da Tantra Masajı yaptırabilirsiniz. Talebe göre il dışına da çıkıyorum. Hakkımda bölümünü okuyabilir, iletişim bölümünden irtibat kurabilirsiniz.

Doğru ve etkili masaj nedir?

Uygulanan masaj da istenilen sonucun elde edilebilmesi için tekniklerinin ve masaj prensibinin bilinmesi gerekir.

Bu prensiplere göz gezdirmek gerekirse;

Masaj kalp yönüne doğru ve kas liflerini izleyerek yapılmalıdır. Bunun sebebi toplardamar akımının kalbe doğru olmasındandır.

Klasik masaj uygulamasına sıvazlama ile başlayıp belirlenen tekniklerden sonra yine sıvazlama ile bitirilmelidir.

Kişi tepkileri birbirinden farklı olduğundan sert basınç uygulanmamalıdır. Bu doku içi kanamalara yol açar.

Masaj hareketleri ritmik olmalı ve ardını izlemelidir. Uygulama sırasında eller vücuttan ayrılmamalı, temas kaybedilmemelidir.

Masaj öncesinde uygulanan 20 ya da 30 dakikalık sıcaklık yapılan masajın etkisini arttırmaktadır.

Masajda uygulanacak bölgeler belirlenmelidir. Belirlenen bölgelere uygun masaj yapılmalıdır.

Masaj ortamının rahatlatıcı, ferah ve dinlendirici olması gerekir.

İstanbul Masör, tüm bu detaylar doğrultusunda kusursuz bir masaj hizmeti sağlar.

İstanbul erkek masör

Yağlar

Masajda masörün eli ile teninizin arasında rahatsız edici bir etki olmaması için yağlar kullanılır. Bu kayganlaştırıcı ürünler kaslarınızın hareketlenmesini sağlar.

Kuru bir cilde sahip iseniz masaj da yağ uygulanırken, bitkisel yağlar, badem yağı, fıstık yağı, kakao yağı, mineral yağlar, bebe yağı vb. ürünler kullanılır. Kolaylığı nedeniyle kremler, özellikle vazelin çok fazla kullanmaktadır.

Masaj yağı olarak kullanılan hoş kokulu yağlar çiçeklerden, köklerden, ağaçlardan elde edilmektedir. Yaprak yağları ile tohum yağları kaynatılarak rafine edilip asit miktarı düşürüldükten sonra şişelenerek kullanılır.

Masajın kalitesini arttıran, cilde kayganlık veren, rahatlatan, canlandıran, selülitleri azaltan aromatik yağlar ile keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Tabi ki Masör İstanbul farkı ve kalitesi ile.

İstanbul Masör Olarak Avantajlarımız;

Her an istediğiniz yerdeyiz! Nerede iseniz bir telefon ile sizi huzura ve rahatlamaya eriştirmeye hazırız. Tüm donanımlarımız ayağınıza geliyor!

Bölgesel masaj da dilerseniz işi bize bırakabilirsiniz. Vücudunuzun hangi noktasının, hangi masaja ihtiyacı olduğuna biz karar verelim ve güzel kokulu yağlar ile uzman masörlerimiz işlerini yapsın.

Temiz, düzenli bir ortamda, müşterilerimizin mahremiyetine saygı göstererek, keyifle hizmet sağlıyoruz.

Uzman kadromuz profesyonel olarak eğitim aldıkları masajları uygular. Uzak doğu masajları, Refleksoloji masajı gibi daha fazla bilgi gerektiren masajlar yalnızca sertifikalı masörlerimiz ile size ulaştırılır.

Ağrılarınızdan kurtulun! Eklem bölgelerinizde yaş ilerlemesine bağlı, yorgunluğa ve strese bağlı ağrılar yaşanır. El, ayak, sırt, bel gibi bölgelerinizde ki ağrılardan size uygun bir masaj ile kurtulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Profesyonel Masör başlıklı makalemizde profesyonel bay masör, profesyonel erkek masaj ve profesyonel erkek masör hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

One Response so far.

  1. Dima star dedi ki:

    Merhaba! Ben masor istanbul osmanbeyde oturyorum kendime guwenyorum

Scroll Up