For Reservation Call : 1.888.222.5847

Home » Genel » Anti Stres Masajı

Anti Stres Masajı

stres masajı istanbul

Stres, günümüzde küçük büyük her bireyin maruz kaldığı, psikolojik çöküklük, baskı ve engelleme yaratan olumsuz bir duygu biçimidir. Kişiler stresli oldukları dönemlerde oldukça agresif, sinirli ve hırçın bir yapıya dönüşürler. Aynı zamanda bedensel ve fiziksel olarak bir kasılma ve sıkılma dönemine giriş yapar. Bu kişinin kendini rahatsız ve huzursuz hissetmesine neden olan bir durumudur. Şehir yaşantısında ister istemez strese yakalanmak mümkün. Fakat stresli yaşanan bir yaşantı zannedildiği kadar uzun ve sağlıklı olmayabilir. Çünkü zaman içerisinde stres sonucu hem etrafınızdaki kişileri üzmüş kırmış olabilir hem de ruhsal ve fiziksel anlamda çeşitli hastalıklara yakalanmış olabilirsiniz. Stres kalp sağlığını olumsuz anlamda etkilemektedir

Stresi hayatınızdan çıkartacak yöntemlerden biri olan Anti Stres Masajı, son dönemlerde oldukça popüler olan yöntemlerin başında gelmektedir. Oldukça etkili sonuçlar doğuran bu özel masaj sayesinde tüm bedeninizi dünya ya yeni gelmiş bir durumda bulabilirsiniz.

Anti Stres Masajı, vücudun her yerine uygulanan özel bir masaj türüdür. Özellikle yüz bölgesinden başlayan masaj, baş, boyun çevresi, sırt ve ayak tabanlarına kadar inerek özel hareketler ile tüm vücudunuzu sakinleştirmekte ve gevşetmektedir.

Anti Stres Masajı, çok özel bitkisel yağlar kullanılarak yapılan ve çok daha etkili sonuçların ortaya çıkmasına neden olan bir masaj türüdür. Kullanılan bitki yağları ortama yaydıkları özel kokular ile ruhunuzu dinlendirirken aynı zamanda kafanızdaki karmaşık sorunların yok olmasına da neden olmaktadır.

Oldukça yoğun, tempolu, kirli hava ve çekilmez trafik koşullarının dışında stresli bir iş ortamınız varsa; iş çıkışlarınızda sizler için geç saatlere kadar hizmet vermekte olan Anti Stres Masajı terapisi ile istediğiniz tüm olumsuzlukları üzerinizden kolayca atabilirsiniz.

Rahatlatan masaj

Stres Hangi hastalıklara neden olur ?

Stres, zaman içerisinde kalp hastalıklara yakalanma riskinizi artırırken, aynı zamanda kansere yakalanmanıza da neden olmaktadır. Stresin tetiklediği diğer rahatsızlıklar ise sindirim sistemi sorunları ve en çok rastlanan damar hastalıkları olmaktadır. Vücut kaslarının aşırı derece kasılması ile vücutta bazı anormallikler ve hastalıklar baş göstermeye başlar.

Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için kendinize ve sağlığınıza önem verin, düzenli periyotlarla Anti Stres Masajı yaptırarak üzerinizde bulunan stres oranını minimuma indirgeyebilirsiniz.

Oldukça yumuşak hareketler yardımı ile tepeden tırnağa tüm vücut kaslarınızın iç kısımlarına kadar nazikçe dokunarak var olan stresin dışa çıkmasına ve kasların gevşemesine neden olmaktayız.

Kas ve dokuların yumuşaması sağlanırken, ritmik hareketler eşliğinde vücutta bir uyarılma gerçekleştirilmektedir. Vücudun akupresür noktalarına özellikle baskı uygulanarak strese dayalı olarak biriken negatif enerji kolay bir şekilde dışa vurulmaktadır.

Anti Stres Masajı, sayesinde sinir sisteminizde rahatlamaktadır. Masaj sırasında bunu sizlerde kolayca gözlemleyebileceksiniz. Tüm negatif gerilim, özel olarak tercih ettiğimiz bitkisel anti-stres masaj yağları sayesinde tüm vücudunuzdan kolayca sıyrılıp yok olacaktır. Sizlerde bedeninizi rahatlatmak, oluşabilecek olumsuz hastalıkların önüne geçmek kendinize özel vakitler ayırmak için Anti Stres Masajı yaptırmak istediğinizde iletişim numaramdan irtibat kurarak randevu alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Masaj Hizmeti başlıklı makalemizde evde masaj istanbul, evde masaj keyfi ve evde masaj servisi hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Scroll Up